SIŃCE POD OCZAMI – TO JEST PO PROSTU BRZYDKIE I NIEBEZPIECZNE! JAK SZYBKO USUNĄĆ CIENIE POD OCZAMI W DOMU?

Nie ma chyba osoby, która nigdy w swoim życiu miał do czynienia z workami pod oczami i sińce pod oczami. Ukryć cienie, szczególnie dlatego, że nie korzystasz z makijażem, jest to prawie niemożliwe.Ktoś nie zwraca na nich uwagi, podczas gdy inne są używane, aby po prostu maskować błędy i tylko nieliczni zdają sobie sprawę, że przyczyny sińców pod oczami mogą być zupełnie różne, między innymi, i wymaga interwencji medycznej.

Sińce pod oczami przyczyny

photo6Jeśli uważasz, że blåveis od udaru mózgu – to jedyne, co może grozić, to w dużej mierze w błędzie.Aby podsumować wszystkie istniejące przyczyny tego zjawiska, nie mogą być one podzielone na dwie grupy: czynniki, które mają charakter przejściowy i ustępują samoistnie i objawy, przy których wymagany jest nadzór medyczny.

wiele powodów sińców pod oczami, najbardziej rozpowszechniona jest pierwsza grupa:

 • Chroniczne zmęczenie.Fakt, że wydajność i wytrzymałość – to bardzo dobry fachowiec, nie oznacza dobre zdrowie fizyczne.Jeśli regularnie poświęcać snem i dobrze wypocząć, to ZZ

sztukę trzeba myśleć o tym, jak pozbyć się sińców pod oczami.

 • Praca związana z siedzeniem przed ekranem.Nie ważne, czy będziesz wykonywać żadnych czynności lub zobaczyć tylko na ekranie (na przykład wyświetlanie obrazu z kamer cctv), trzeba dać oczom odpocząć, lub siniaki nie da się uniknąć.
 • Palenie.Kiedy człowiek kupuje to stale wpływa na naczynia krwionośne, które nie może nie wpływać na wygląd skóry.Brak tlenu w każdym razie nie może być uznane za korzystne dla skóry, jest często przyczyną powstawania worków pod oczami i spadać.
 • Niedobór witaminy.Jeśli niebieskie sińce pod oczamiprzyczyny przeszkadza tylko w określonych porach roku (częściej – na wiosnę), to może być oznaką niedoboru witaminy C. najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie zbilansowane posiłki, w tym świeże owoce i warzywa.
 • Stres.Jeśli twoje życie nie jest spokojna emocjonalnej, zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia takich problemów w postępie geometrycznym.Niestety, całkowicie uniknąć stresujących sytuacji w życiu jest mało prawdopodobne, ale spokojnie podchodzę do tego, co się dzieje, nie zaszkodzi.
 • Wiek.Kiedy człowiek dorasta, a następnie – i wiek, warstwa tłuszczu, która oddziela naczynia krwionośne skóry powiek staje się cieńsza.W rezultacie, naczynia krwionośne łatwiej zobaczyć, co daje efekt niebieskiego.
 • dziedziczność.Cienka, przezroczysta skóra – to cecha genetyczna przenoszona w drodze dziedziczenia.Dlatego, jeśli jeden z rodziców (a tym bardziej – oba) całe życie zmagał się z problemem w pytanie, nie dziwi więc pojawienie się siniaków pod oczami dziecka, który urodził się u nich.
 • Niewłaściwa dieta.Pyszne jedzenie rzadko bywa przydatne.A takie rzeczy jak dodawanie różnych przypraw, nadużywanie mocnej herbaty i / lub kawy nieuchronnie wywołać obrzęk powiek.Z tego powodu naczynia krwionośne trudno fale, i, w ten sposób, robi cienie pod oczami jeszcze jaśniejsze.

Wszystkie te przyczyny łączy jedno: aby usunąć go, dostaje się pozbyć sinizną pod oczami, jeśli nie od razu, to z pewnością w dość krótkim czasie.Ale jakie są czynniki związane z innej grupy, tak jak to już się nie uda, większość z nich wymagają uwagi lekarza:

 • niebieski oko od udaru mózgu.Nie myśl, że, znając przyczynę twojego siniak, jesteś bezpieczny.Jeśli przyczyną było obrażeń fizycznych – badanie lekarskie jest obowiązkowe, ponieważ może pomóc zidentyfikować ukryte uszkodzenia, ponieważ wczesna diagnoza jest kluczem do zachowania widzenia.
 • sińce pod oczami dziecka.Warunek ten powinien niezwłocznie powiadomić o tym rodziców, bo w sile wieku, zmęczenia i innych czynników natychmiast wyeliminowane.Najbardziej nieszkodliwe przyczyna w tym przypadku – brak witaminy C, ale to lepiej, że chcesz poinformować swojego lekarza.
 • Skutki uboczne stosowania niektórych leków.Ponieważ niektóre leki trzeba przepisać tylko lekarz, on i ona muszą być świadomi, jakie skutki występują po zażyciu.Twój lekarz może znaleźć należy go wymienić lub zmiany dawki leku.
 • Reakcja alergiczna nie zawsze objawia się czerwienią lub wysypką.Często jest to jeden z objawów tylko blade dolne powieki.Udać się do lekarza i uzyskać pomoc, należy, jak i innych, to nie jest bezpieczne, to miejsce powikłanie obrzęk Naczynioruchowy alergię.
 • Koncentruje uwagę na tym, jak usunąć sińce pod oczami przyczyny, wiele osób zupełnie zapomina się, że często pierwszym objawem różnych chorób.Często wydaje się, na długo przed innymi postaciami i może świadczyć o:

– choroby nerek

– obecność patologicznych zmian w trzustce

– inwazja pasożytów

– naruszenie

metabolizm – małopłytkowość samoistna

– niedokrwistość aplastyczna

– powiększenie migdałka gardłowego (u dzieci)

błędy w pracy układu hormonalnego

– zaburzenia układu sercowo-naczyniowego

– zakres офтальмологическая patologia (blefaritt, zapalenie spojówek itp.).

Jest oczywiste, że w takich przypadkach, nie może obejść się bez pomocy lekarza.

Jak rozpoznać niebezpieczeństwo – sińce pod oczami?

Wielu nie decydują się niepokoić lekarza o tym, że szczerze bagatela.W końcu, nie niebieski na dolnej powiece nie powodować fizyczny dyskomfort, ból, rozwija się dość powoli.Ale istnieją pewne oznaki, że lekarza ty (lub twoi bliscy), najlepiej jak najszybciej zwrócić.

Tak, możesz zwrócić uwagę na to, że skóra pod oczami jest znacznie zmieniły swój kolor.Jeśli takie imprezy, jak na odpoczynek, eliminację stresu, itp. nie przyniosły oczekiwanych rezultatów – iść do lekarza.

diagnoza była wysokiej jakości, w każdym przypadku, nie należy używać kosmetyki.Być może lekarz będzie wymagać tylko zewnętrzny badania, aby dowiedzieć się, w czym jest problem i jak można pozbyć się sińców pod oczami.Jednak nie zawsze jest to możliwe.Często lekarz zadecyduje, kto będzie wysyłać pacjenta specjaliści: alergolog, endokrynolog, gastroenterolog – w liście, który ponosi odpowiedzialność za każdy z tych specjalistów, jest on jednym lub więcej z tych, które wydają się niebieskie pod oczami.

Ponadto, diagnoza jest przeprowadzenie laboratoryjnego i instrumentalnego badania.Co do analizy, wskazane jest, aby sprawdzić, czy w organizmie Lambdy, dać kal jaja dżdżownica, sprawdzić poziom hormonów, aby zapisać badanie ogólne moczu i krwi, a także oddać krew-chemia.W przypadku, że nikt z wyżej wymienionych nie pomogło dowiedzieć się przyczyny, z powodu których cienie pod oczami, mianowany narzędzi diagnostycznych.

wykrycie chorób, które mogą objawiać się niebieskie pod oczami, pomaga EKG, USG narządów wewnętrznych, tomografia komputerowa, tomografia rezonansu magnetycznego.Jeśli w trakcie gruntownego zbadania sprawy i nie zakładają, pacjent powinien zobaczyć dobry kosmetyczka.

Metody leczenia siniaków pod oczami: co można zrobić samemu?

Większość z nich borykają się z problemem na pytanie, przede wszystkim, nie sądzę, że przyczyny, które doprowadziły do takiego stanu i jak można szybko usunąć cienie pod oczami.

kobiety najczęściej, właśnie z powodu dążenia do piękna, dlatego używają różnego rodzaju kosmetyki, aby pozbyć się błędów.Istnieją również metody, które eliminują sińce pod oczami przyczyny na krótki czas – to jest idealny dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą używać toner, ale musi publicznie okazać się w normalnym trybie.

w żadnym wypadku nie należy próbować pozbyć się niebieskich kręgów chociaż, jeśli jesteś pewien, że ich przyczyną jest specyficzna wewnętrzna choroba.Ponadto, wszystkie zalecane metody nie używać więcej niż 3-5 dni.Jeśli w ciągu tego czasu nie znajdziesz ulepszeń lub widząc, że kolor był bardziej intensywny – iść do szpitala i skonsultować się z lekarzem.

Niezależne kroki, aby pozbyć się siniaków na powiekach, składa się z dwóch kroków.

Pierwszy-o usunięcie wszystkich przyczyn, które mogą powodować ten problem.Tak więc, najpierw trzeba się dobrze wyspać, więc dostroić się w pozytywny sposób, i staraj się unikać stresu.Ponadto, nie możemy zapomnieć o pracy i zrelaksować się: niemniej jednak, ważne jest, aby nie było twojej pozycji – jeżeli jest ona związana z pracą na komputerze, czas pauzy, przynajmniej na krótko.

Palaczy proszą zrezygnować z tego nawyku, lub przynajmniej ograniczyć liczbę papierosów do minimum.Należysz do tej kategorii ludzi, którzy nie mogą sobie wyobrazić dzień bez regularnego picia mocnej kawy lub herbaty?Spróbuj wypić ostatnią dawkę nie później niż 2-3 godziny przed snem.Również nie zaszkodzi wzbogacić swoją dietę w produkty zawierające witaminę c, nawet jeśli niebieski przyszedł z innego powodu, gdy są one wyraźnie nie są.

drugi etap – stosowanie środków ludowej do leczenia sińce pod oczami.Ten list poniżej.

jeszcze raz należy pamiętać, że jeśli zalecenia te nie mają pożądanego efektu – nie ciągnij się z wizytą do lekarza!

Jak wyglądają sińce pod oczami spowodowane udarem mózgu?

Było powiedziane, że jeśli jakiekolwiek uszkodzenia oczu, jak gdyby nieistotne wydawało się, że nie musisz iść do lekarza.W tym przypadku, jeśli badanie pokazuje, że wszystkie uszkodzenia wyłącznie zewnętrznym i nie wpłynęły na rzeczywistą strukturę twoich oczu, można użyć wskazówki o tym, jak można szybko usunąć siniak pod okiem.To nie jest tak wygodne, aby przejść z niebieskim wiek, szczególnie jeśli jest to jawna krwiak.

Jeśli to możliwe – od razu po uderzeniu dołączyć do uszkodzonego obszaru jest dość zimno.Uwaga: lód lub inny zimny źródło nie powinien bezpośrednio dotykać skóry – oni muszą być pewni, zwijać w tkaniny, takie jak warstwy, co najmniej, chcesz zmniejszyć grzanie.

Jeśli z różnych przyczyn czas pominięty, siniak i już zdobi na skórze próbujesz wypróbować kilka sprawdzonych przepisów:

 • Jak siniak to nic innego, jak gromadzenie się krwi w naczyniach krwionośnych, które znajdują się blisko skóry, masaż århundremed szmatką zwilżoną w occie, powodujące przepływ krwi do uszkodzonego obszaru.Ten siniak szybciej zniknie.Masaż należy zrobić przynajmniej 5-10 minut do kilku godzin.
 • Badyaga – doskonałe narzędzie, tylko w dzień usuwa nawet na tyle silny, aby siniak od uszkodzenia.Możesz kupić maść z zawartością produktu leczniczego.I zawsze możesz mieć pod ręką w proszku, która jest hodowana w proporcjach podanych na opakowaniu z olejem słonecznikowym i stosują się do obszaru miejsca w postaci serwetki.

Jeśli wpływ na miejscu, że martwisz się o bólu lub nawet najmniejszego dyskomfortu – nie zrobić ani jednej próby, usunąć sińce pod oczami w warunkach domowych: być może masz poważnej kontuzji, z powodu tego, co może pogorszyć wzrok.

Usuwanie sińców domowymi sposobami

photo5Dlatego wszystkie diagnostyczne powyższych czynności, będzie potwierdzone, że nie mają żadnych chorób, gdzie to zjawisko jest objawem.Tak, można korzystać z niektórych skutecznych metod leczenia, aby poprawić ich wygląd.Dla spokojnego snu i życia bez stresu nie zawsze jest to możliwe, i chcę być atrakcyjna w każdej chwili. w twojej mocy, aby doświadczyć jedną z następujących zaleceń:

1) radzi sobie z problemem w nim również znanego produktu, jak ziemniaki.Według własnego uznania można go używać zarówno w serem i puszce.W pierwszym przypadku, dobre mycie i bulwy, nie oczyszczając, pokrój je na dwa plastry o grubości 6-7 mm. Położyć się w wygodnej pozycji, zamknij oczy i umieścić je na plasterki ziemniaków nie mniej niż 20 minut.Jeśli używasz tego produktu w postaci gotowanej, zrobić puree (dodaj mleko dla wzmocnienia efektu), to jest fajne do temperatury ciała i połóż na oczy, i po raz trzeci.Po zabiegu należy umyć: korzystanie z surowych ziemniaków – zimna i gorąca woda.

2) jest to świetny sposób, aby usunąć sińce pod oczami w ciągu dnia również m.in. wykorzystanie ziemniaków, ale nie jedyny.Umyć średnie bulwy, zetrzeć na drobnej tarce, lekko wycisnąć nadmiar soku.Przygotowały wszystko, czego potrzebujesz w pobliżu – położyć się, zamknąć oczy, posmarować powieki i wokół oczu z oliwą z oliwek.Dystrybucja potetblandingen.Po pół godzinie zmyć liści zielonej herbaty, naturalny, bez żadnych dodatków.

3) radzi sobie z ciemnymi kręgami pod oczami, i zwykły ser.On będzie równomiernie zł, a następnie po raz trzeci rzucił na oko, jak kompres.Po pewnym czasie, wyjąć ser z wacikiem nasączonym herbaty pozostawia.

4) najprostszy sposób, że można użyć, jak wiele razy można pić herbatę w ciągu dnia – to nakłada się na zamknięte oczy zużyte torebki herbaty.Należy pamiętać, że temperatura musi być wyższa od temperatury ciała.

5) Jeśli sińce pod oczami – jest to normalny stan, który trudno poradzić sobie z szybkim na fundusz pomocy, skorzystaj z poniższego przepisu.Zmielić na jednolitą masę orzechy włoskie (w młynku do kawy, moździerzu), bierzemy 15 gramów otrzymanej masy i wymieszać z 25 g roztopionego masła.Następnie ostrożnie włóż mieszankę kilku kropli soku z cytryny lub granat.Ta maska jest używana do obszaru wokół oczu na trzeci raz, po czym zmyć wodą w temperaturze pokojowej.

6) jeszcze jeden skuteczny wskazówka jak usunąć sińce pod oczami na dzień lepiej korzystać tylko w sezonie ogórki (warzywa, które zdobią półki w supermarketach w zimie, zbyt mało przydatne).Ogórek zetrzeć jak można spłyceniu, a następnie wymieszać w równych częściach masę, tłustą śmietanę i posiekane świeże zioła (natka pietruszki, kolendra).Dobrze wymieszać i rozprowadzić maskę na oczy, za trzecią godzinę prania.

7) Jeśli nie masz niezbędnych składników – tylko odciąć dwa plasterki ogórka i połóż na oczy na pół godziny.

8) posiekać pietruszkę i delikatnie wymieszać 1: 1 z miękkim masłem.Użyj masę w miejsce nocnego kremu, przestrzegać zasad dla samego programu.

9) Jeśli masz czas, są gotowi wydać na swoje zdrowie, – przygotowanie umów wywary z ziół uspokajające (Melisa, mięta, Rumianek).Pakiety te mogą być stosowane w postaci ciepłego, wilgotnego wacikiem, lub przygotować wywar z kosmetycznego lodu, co jest bardzo pomocne dla suchej skóry wokół oczu każdego dnia.

10) czy mogę wybielić swoją skórę i pomaga wyeliminować niebieski następujący przepis: tartą białego chleba, wlać bardzo zimne mleko.Spróbować, aby utworzyć pastę.Umieść go na trzeciej godziny na zamknięte oczy i obszar wokół nich, usunąć wacikiem nasączonym w mleku, spłukać ciepłą wodą.

Sińce pod oczami – profilaktyka

zapobiec to bardzo proste: trzeba po prostu wyeliminować przyczyny jego życia, coś, co może spowodować zmianę koloru na dolnej powiece.

Oprócz profilaktyki można zaliczyć i regularne wizyty u lekarza w celu wczesnego wykrycia choroby, jeśli objawy ciemne kręgi pod oczami.Niestety, aby uniknąć choroby same w sobie mogą nie zawsze być ostrożnym, że środki zapobiegawcze, które Można stosować.

aby wyglądać atrakcyjnie i nie tracić czasu na codzienne zamaskować cienie, dbać przede wszystkim o siebie: postaraj się w pełni zrelaksować, spać co najmniej 7-8 godzin dziennie, nie kłaść się spać późno i w pełni zasilany.Zazwyczaj te środki zapobiegawcze są wystarczające dla niebieskich zajął miejsce, czy nie, i zniknęły po kilku zabiegach opisanych powyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>