Naturalne środki zaradcze dla blizn potrądzikowych

photo1 Dzięki witamina E, można usunąć blizny na skórze. Zrób to na co dzień, z pomocą małego masażu na skórę twarzy, aż do całkowitego wchłonięcia.

Wszyscy doświadczyliśmy nieprzyjemne dolegliwości trądzik w młodości, związane ze zmianami hormonalnymi i wpływają na wygląd naszej twarzy. Ale równie przykre jest to, aby osiągnąć dojrzałość i być z nami te nieestetyczne ślady, które pozostawiają na naszej skórze w postaci rany ciągle, kilka plamy, które powstają po zakończeniu procesu zapalnego tam, gdzie pryszcze nie leczył poprawnie.

Aby zrozumieć trochę więcej, co to jest i dlaczego są blizny potrądzikowe, musimy pamiętać, że trądzik są wzrost generowanych przez gruczoły, tłuszczu na skórze, gromadzą się tam bakterie i więcej tłuszczu, co często wpływają głównie na twarzy i plecach. Pryszcze mogą być łagodne lub poważne, mogą być pojedyncze zaskórniki i pryszcze, lub włączyć się w bolesne torbiele pod skórą, wypełnione ropą.

To właśnie te guzki mają większe prawdopodobieństwo zostawić blizny na naszej skórze, zwłaszcza jeśli dotykamy, ponieważ ich zmiana wynika zawsze w infekcji więcej niż zawsze powoduje te nieprzyjemne objawy na naszej skórze.

Rodzaje blizn potrądzikowych

Blizny, pigment-są To plamy, które utrzymują się nawet wtedy, gdy zniknęli, lub ziarna, lub podudzia, mają пигментированный odcień różowawy lub nawet koloru kawy, afean w twarz i długo znikają.Acne

Otworu lub odwiertu-To otwory w skórze, spowodowane urazem od trądzik tam, gdzie występuje ropa. To jest rannych w wyniku sami pęknąć pryszcz.

Naturalne środki zaradcze dla blizn potrądzikowych

Naturalne środki, które będziemy odzwierciedlać poniżej, są najczęściej używane kremy, które zwykle wykorzystujemy do tych warunków, i, jak zwykle, tyle pieniędzy, powinniśmy. Wiedział również, że rezultaty nie są natychmiastowe, należy być konsekwentnym i robić, co uważasz za bardziej odpowiednie, każdego dnia, a zwłaszcza wieczorem. W dłuższej perspektywie, te paskudne plamy, spowodowane przez trądzik zabraknie resolviéndose.

Aloe Vera lub aloe-miąższu, mięsiste tych arkuszy zawiera kilka ekstraktów roślinnych z niesamowitych właściwości, łagodna, dobrze znane ich korzyści dla naszej skóry, w szczególności dla gojenia się, w celu usunięcia rozstępów, oparzeń i plam po trądziku. To wystarczy, aby wziąć miąższ z Aloesu, łyżeczka, co najmniej, i zastosować go tam, gdzie masz blizny. Składowanie 30 minut, następnie spłukać ciepłą wodą.aloe vera dla skóry

Soda: wodorowęglan ma efekt peelingu, działa na blizny, małe, dlatego idealnie nadaje się do trądziku. Po prostu humedecerte twarz i robić szczyptą sody kilka sekund, gdzie masz plamy, po czym spłukać ciepłą wodą. Nie warto nadużywać tego środka, znajdziesz rezultaty, robić to raz w tygodniu. dlatego, że soda może spowodować uszkodzenie skóry.

Cytryna: Idealnie nadaje się do wybielania skóry, można go używać przed snem, używany bawełna, zanurzone w soku z cytryny i aplícatelo, gdzie masz plamy, i w ciągu piętnastu minut. Ważne jest, że nigdy nie należy wystawiać na słońce, mając tę aplikację z cytryny na twarzy, bo to może zaszkodzić, zawsze w nocy.

Miód: Regeneracyjna i wygładzania, jeśli masz tłustą cerę, na przykład, można wymieszać ją z żółtka jaja, żeby zrobić coś w rodzaju maski, idealnie nadaje się do usuwania plam. Nałóż wymaz gdzie masz plamy, pozostawiając jej działać przez 20 minut, a następnie aclárate z wodą, obficie. Wiesz również, że miód Manuka jest to, że najlepsze właściwości ma dla skóry.

Olej z dzikiej róży: jak miód ma właściwości, naprawczy, do usuwania uszkodzonych tkanek. Usuwa rozstępy i blizny tworzenia nowych tkanek. Możemy stosować przed snem, zapach bardzo przyjemny.

photo2Pomidor: właściwości antiexfoliantes, a ponadto jest bogaty w beta-karoten, idealnie nadaje się do pielęgnacji naszej skóry. Aby skorzystać z jego właściwości, możemy wyciąć kilka rodajitas i pozostawić go w naszym twarzy około dziesięciu minut. Jeśli masz trochę więcej czasu, możesz też zrobić świetny tonik na bazie soku z pomidorów i ogórków, wystarczy zmielić w blenderze średni pomidor i ogórek i mokre z algodoncito dotkniętych obszarach ten tonik świetnie.Pomidor

Witamina E: witamina Ta jest niezbędna dla pielęgnacji naszej skóry, aby mnie cieszył się nimi, i jest w stanie wykorzystać swoje niesamowite godności, możesz poszukać jej w aptekach i herborísterias. Idealnie nadaje się do zjecie blask, regeneracja skóry, walki z pomocy i koloryt naszej skóry. Blizny na skórze stopniowo znikną, jeśli stosować go na co dzień za pomocą małego masażu na twarzy, co może przyczynić się do jego absorpcji. Witamina E mogę być twoim najlepszym sprzymierzeńcem dla marek trądzik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>