9 sposobów, aby szybciej usunąć blizny spowodowane przez Trądzik…

 1. photo3 Chirurgia Laserowa

W chirurgii laserowej, spala się warstwa skóry, który ma blizny po trądziku, w taki sposób, że zamiast tego mogła się rozwijać nową warstwę skóry bez blizn.

 1. Dermabrazja

Dermabrazja jest podobna do chirurgii laserowej, za wyjątkiem tego, że zamiast używać laser, twój dermatolog użyciu narzędzie do szlifowania, która składa się głównie z metalowej szczotki, lub obrotowe ostrze z końcówką diament, który służy do usuwania warstwy skóry, który ma blizny spowodowane przez trądzik, w taki sposób, że zamiast tego mogła się rozwijać nową warstwę skóry

 1. Peeling chemiczny

Peeling chemiczny składa się głównie z SUPER exfoliadores, ale, w odróżnieniu od zarośla, które używasz w domu,… substancje chemiczne stosowane w peelingi chemiczne są bardziej zaawansowane i bardziej agresywni, poza tym…

Kiedy robisz peeling chemiczny, można usunąć większą ilość skóry, blizny potrądzikowe, która pozostawia miejsce, aby rozwijać w nowej skórze, wolną od trądziku, ale to peeling chemiczny, tylko najlepiej działa w tych przypadkach, małe blizny.

 1. Mikrodermabrazja

W mikrodermabrazji jest bardzo podobna do dermabrazja, oprócz tego, że usuwa z mniejszą ilością skóry, jak peeling chemiczny,… mikrodermabrazja musi tylko być stosowany w przypadkach, gdzie blizny potrądzikowe, małe.

 1. Zastrzyki Steroidowe

  

Zastrzyki steroidowe usuwają blizny spowodowane przez trądzik, po tych zastrzyków, twój organizm musi się leczyć dotkniętych obszarach sprawiają, że rośnie nowy skin. Leczenie sterydy to jest dobre dla tych przypadków, blizny, trądzik, są umiarkowane.

 1. Needling Skóry

Tak samo, jak to się dzieje w przypadku iniekcji sterydów, leczenie igłami na skórze, działa również z pomocą uszkodzenia tych obszarów skóry, blizny, w taki sposób, aby twoje ciało leczyć się coś zrobić, wzrośnie skóry nowego i lepszego.

 1. Terapia Wzrost lub Osoby Wypełniacz

W leczeniu używane są “wypełniacze” dz kolagenu lub silikonu, aby podnieść skórę, że utonął i nie cierpiał z powodu trądziku, dopóki skóra nie osiągnie tego samego poziomu, że skóra nie jest uszkodzona, lub nie ma trądzik.

 1. Subcisión

W procedurę subcisión, twój dermatolog naprawdę zamierza zmniejszyć blizny spowodowane przez trądzik, w ten sposób, że kiedy to usunięto, obszar, który został wycięty przy naprawie ponownie skóra będzie wyglądać lepiej, i że będzie na jednym poziomie z resztą twojej skóry

  

 1. Chirurgiczne usunięcie

W chirurgicznym wycięciu wpływ głównie twoje blizny trądzik, są one związane z pomocą szwów i ściegów spoiny, aby usunąć ten rodzaj blizn.

5 sposobów, aby zapobiec blizny potrądzikowe,…

 1. Po pierwsze, nie mają pieniędzy na trądzik…

Patrząc, jak prawidłowo dbać o skórę, i…

Patrząc na to, co powoduje trądzik

 1. Zobacz, jak prawidłowo usunąć pryszcze i…

 1. Nigdy nie extirpes trądzik lub trądzik, ponieważ…

Można doprowadzić do tego, że blizny gorzej, poza tym, będziesz rozprzestrzeniać bakterie, co może doprowadzić do tego, że powstało więcej trądzik.

 1. Przestaje palić, lub stara się ograniczyć czas, że palisz, bo…

Jeśli palisz, to jest bardziej prawdopodobne, że będziesz miał blizny po trądziku, z powodu wyczerpania tlenu do skóry, a ponadto, użytkownik, umieszczając toksyn w twoje pory.

 1. Nie stosować peelingi są bardzo ścierne na twarzy, bo…

Może to spowodować uszkodzenie procesu regeneracji skóry, co sprawia, że skóra zajmuje więcej czasu, aby uzdrawiać, który z kolei zwiększa prawdopodobieństwo, że ci blizny z powodu trądziku… Jeśli restriegas bardzo mocno podkręcony więcej bakterii na inne obszary twarzy, co doprowadzi do tego, że masz pryszcze, i przypomina…

photo4Wszystkie czarne plamy pozostawione przez trądzik i Blizny potrądzikowe nie to samo, bo…

Wszystkie czarne plamy pozostawione przez trądzik tylko plamy, które mogą być z lub bez specjalnych kremów lub domu środków, podczas gdy prawdziwe blizny trądzik-to te, w których twoja skóra poniósł szkodę poważna, że wymaga interwencji chirurgicznej, to…

Co do chirurgii co pozostało za to, że wycięte poważnie z nożem… blizny potrądzikowe, jest prawdziwej szczeliny na stałe w skórę, że tylko operacja i makijaż, kto może naprawić, tak, że Profilaktyka to najlepsze leczenie blizn, spowodowane przez trądzik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>